Bilgilendirme! ForumNeyine.com Dışında Reklam İçin İletişime Geçenlere İtibar Etmeyiniz. İletişim adresleri dışında başka bir hesabımız yoktur.
Bizimle İletişime Geçin [email protected] live:9b53ff1d96bc41e5

Spor Haberleri Messi kendisini en çok zorlayan ismi açıkladı . . .

JuZzz

Defans
25 Eki 2019
259
199
43
Messi kendisini en çok zorlayan ismi açıkladıLionel Messi, adama adama markajda kendisini en çok Girona'da forma giyen Pablo Maffeo'nun zorladığını söyledi.

Barcelona'nın süper yıldızı Lionel Messi, DAZN'a özel açıklamalarda bulundu.

Rakiplerinin sahada durdurmak için birçok yolu denediği ancak nadiren başarılı olduğu Arjantinli, "Bazen tuhaf ve çirkin maçlar oluyor. Rakip oyuncu maç boyunca bana çok yakın duruyor. Maçların gidişatına göre atıştığımız oluyor" dedi.

Real Madrid maçlarında Sergio Ramos ve Casemiro gibi isimlerle sık sık karşı karşıya gelen Messi, yakın markajda kendisini en çok zorlayan futbolcunun kim olduğu sorusuna ise "Açıkçası pek hatırlamıyorum. Girona'daki (Maffeo) olabilir. Onun savunması biraz abartılıydı" yanıtını verdi.


Bonservisi Stuttgart'ta bulunan 22 yaşındaki İspanyol sağ bek, kiralık olarak Girona'nın formasını giyiyor. Maffeo daha önce Manchester City'nin genç takımlarında da oynamıştı.

Sahada bazen sert faullere maruz kalan 32 yaşındaki golcü, kasıt olmadığı sürece bunlara takılmadığını söyledi.

Messi, "Faullerinden hiçbir zaman şikayet etmedim. Topu kapmaya yönelik olduğu sürece temas ve tekmeler futbolun bir parçası. Ancak kötü niyetle yapılan fauller ile ilgili sorunum var" ifadelerini kullandı.


 
Tüm sayfalar yüklendi.
Üst