Bilgilendirme! ForumNeyine.com Dışında Reklam İçin İletişime Geçenlere İtibar Etmeyiniz. İletişim adresleri dışında başka bir hesabımız yoktur.
Bizimle İletişime Geçin [email protected] live:9b53ff1d96bc41e5

Bilgilendirme Tam Kapanma pandemi 1100 TL Nakit Desteği

Ahmetbaba1240

Orta Saha
2 Nis 2021
1,999
2,023
113
Ecatepec de Morelos
Daha önce pandemiden dolayı hane bası yapılan 1000 tl yardımın 3. kere verilmesi kararlastırıldı.Erdogan ve ilgili bakan açıklamayıda yaptı.
-Bu defa 1100 TL verilicek.Daha önce e devletten başvurup alanlar bir daha basvurmasına gerek yok otomatik olarak dagılıtıyor..Arkadaslarıma ve akrabalarıma çıktı.Daha önce 2 kere alanda 1 kere alanda yararlanıyor(Vakıf tarafından uygun görulurse)
--NOT=Konutta yazan konuta elden teslim edilicek. Merkez yazan ptt hesabına yada banka hesabına yatırılıcak...
Lutfen sohbet tarzı konuları özelden yapin

-E devletten arama yerine Sosyal yardım sorgulama yazarsanız eger haketmişseniz orada ilgili vakfa iletildi ve yardım detayında 'Tam kapanma nakdi destek yazar' Kapsam dışına çıktı yazısı var ise onaylanmış demektir. Ödemelerin ne zaman yapılacagı belli değil 10'undan sonra deniyor.PTT hesabı olanın ptt hesabına olmayanın ise sosyal yardımlasma vakıfları tarafından bizzat hanelere getirilicek.Daha önce pandemi 1000 tl faz 1 faz 2 faz 3 bunlara başvurusu olmayanda e devlet aracılıgı ile arama yerıne pandemi sosyal yardım yazıp oradan basvuru yapaabilirler.Aile ve sosyal politikalar bakanlıgı ile SYD vakıfları tarafından hakedenler belirleniyor öyle ödeme yapılıyor.

@Tesla @Pablo Escobar @Timurlenk konu uygunsa onaylar mısınız

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.